Eski Black Metal Grubu Elemanı Yeni “Avukat” Hâlâ Bulunamadı

You are currently viewing Eski Black Metal Grubu Elemanı Yeni “Avukat” Hâlâ Bulunamadı

Satanic Verses 90’lı yıllarda Ankara Black Metal camiasında tanınan bir gruptu. Over the Palace of God albümleri kaset formatında Türkiye 90’lar Black Metal fanlarınca bilinen bir çalışma olarak Underground Metal tarihimizdeki yerini aldı. Grubun bas gitaristi Mehmet Sinan İnce, Black Metal günlerine veda edip Alaattin Çakıcı’nın avukatlığına da uzanan bir “hukuk kariyeri” inşa etti. Bu süreçte eski Black Metal günlerindeki çılgınlıklarını aratmayacak bazı eylemlere de imza attı. Siyaseten de ilk gençliğindeki “Şeytanın Avukatlığı” serüveni sonrası ülkücülük, reisçilik gibi eğilimlere yakınlaşarak sonunda “Çakıcı’nın avukatı olmak” seviyesine ulaştı. Diğer bazı eylemleri ise şöyle özetlenebilir:

15 Temmuz Olayları’ndan dolayı tutuklu TSK mensubu Akın Öztürk’ü cezaevinde ziyaret edip darp etmesi,

Evinde bulunan 1 Dolar’ın FETÖ üyeliğinden değil de çektiği kokainden dolayı var olması ve bu yüzden hapisten kurtulması (yapılan laboratuvar analizlerinde parada kokain parçacıkları bulundu),

Ve hepsinden daha mühimi, eski müvekkili Alaattin Çakıcı hapisteyken onunla tersleşip Çakıcı’yı çıldırtan açıklamalarda bulunmasıydı.

En son Türkiye’yi sarsan Sezgin Baran Korkmaz konusunda da ifşaatlarda bulunan eski Black Metalci yeni avukat Mehmet Sinan İnce, tam da Çakıcı’nın cezaevinden çıktığı günlerde ortalıktan kayboldu.

İnce’nin annesi oğlunun yaşamından şüphe ediyor.

Mehmet Sinan İnce’den ise 4 Mayıs 2021’den bu yana haber alınamıyor.

Alaattin Çakıcı ise konu ile ilgili yorum yapmaktan kaçınarak “Reisimin Yanındayım, serbest kaldığım için de Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunarım, bölücüler kazanamayacak” açıklamasında bulundu.

HEAVY METAL’İN SON KALESİ DELİKASAP DERGİ 666+2. SAYISINI YAYINLADI. SİPARİŞ İÇİN:

Bir cevap yazın