ayu

AYU YAVRUSU Phil Anselmo 52 yaşına girdi.

Heavy Metal ve Hard Rock dünyamızın yaramaz çocuğu, AYU YAVRUSU Phil Anselmo 52 yaşına girdi. Kendisini kutluyoruz. Pentera’nın eski solisti Phil Anselmo geçtiğimiz yıllarda sahnede Nazi selamı vermiş, Beyaz Güç’e hayranlığını dile getirmiş, metal dünyasında büyük şaşkınlığa neden olmuştu. Peki Phil neden böyle yapıyordu? Öncelikle, duygusal tabiatlı bir fani olan sevgili Anselmo’nun BONİBON YUTAR gibi uyuşturucu hap, LEBLEBİ YER gibi heroyin, MEYVA TÜKETİR gibi kokayin ve ZEMZEM ÇEKER gibi şarap ve bilimum alkol artı envai çeşit zararlı maddenin sadık bir tüketicisi olduğunu belirtelim.

pantera glam 1

Dolayısıyla işbu materyallerin biçare Phil’in beyninde yarattığı tahribat, yarın öbür gün “STALİN LİDERİMİZ, 1945’TE ALMANLARA NASI KODUK!” diye şarkı yazmasına bile sebebiyet verebilir…

pantera ayu

(10’ar yıllık zaman dilimleri çerçevesinde aynı Phil Anselmo’nun eşcinsellere korku salan bir maganda, Leninist askerlerle sarmaş dolaş bir SSCB hatırası ve en LGBT bireyin bile imajına rahmet okutacak bir ZİBİDİ GLAM-ROCK tarzına büründüğü belgeler, DeliKasap İstihbarat Örgütü’nün titiz çalışması sonucu ele geçirilmiş ve ekte sizlere sunulmuştur, dolayısıyla Phil’dir, ne yapsa yeridir.)

ayu 2

Neyse, orasını geçelim. Bununla birlikte Amerika’nın Güney eyaletlerinden çıkan metalcilerin çoğunda İDEOLOJİK bir tuhaflık olduğu da aşikâr! E ama müzikleri süper!? Nasıl oluyor bu? İşte ailenizin 1 numaralı metal magazini DeliKasap, 1860 yılına bir zaman yolculuğu tertipliyor. Dergimiz, Potomac Nehri’nin kıyılarına kadar makarayı geri sararak “I WISH I WAS IN DIXIE” türküsü eşliğinde Groove Metali’nin ata topraklarına, Redneck kültürünün harman olduğu bozkırlara, GÜNEY METALİNİN DOĞUŞ ÖYKÜSÜNE davet ediyor siz değerli müzikseverleri… Nerede? DeliKasap 666+1. Özel Sayıda… (Sipariş için sayfanın en alt tarafına alalım sizleri beyler ve bayanlar)

pantera glam toplu
Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın