Gitarist Deniz Yıldız: “Çok heyecanlı bir süreç beni bekliyor”

‘’Bu albümü tamamladığım için çok mutluyum. Uzun zamandır yapmak istediğim ama vakit bulamadığım bir çalışmaydı. Hayatımda anıları olan 11 şarkıyı akustik gitarım ile ve kendi yorumumla çalmak çok keyifliydi. İlk albümümde Mark Boals gibi bir dünya yıldızı ile çalışmıştım. Bu albümümde ise benim gibi genç müzisyenleri seçtim. Evan, Vesi ve Ferhat ile çok güzel 3 düet yaptık. Albüm sonrası konserlerime başlamak için de sabırsızlanıyorum. Çok heyecanlı bir süreç beni bekliyor.’’

Delikasap.org’a konuşan Antalyalı gitarist Deniz Yıldız, 2017 Aralık ayında yayınladığı ilk solo albümü olan Thrown into My Fate’den sonra ikinci albümünü yayınlıyor. 15 Ağustos 2018 tarihinde tüm dijital platformlarda yer alacak olan albümün adı My Muse. Albümün ön satışı ise albümden bir hafta önce 8 Ağustos Çarşamba günü başlayacak.

Yıldız, albümüne dair Delikasap’a yaptığı açıklamaya şunları da ekledi:

“11 cover şarkıdan oluşan bu albümde, şarkıların tamamı akustik gitar ile çalındı. Albümde konuk sanatçı olarak Evan Cole, Vesislava Todorova ve Ferhatkaya Karamenderes gibi isimler yer alıyor.”

Şu ana kadar albümde yer aldığı kesinleşen şarkılar ise Wicked Game, Send Me An Angel ve Aşka Dair.

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın