HELLFEST YİNE ŞAŞIRTMADI

Gelmiş geçmiş dönemleri düşünecek olursak, hangi musiki festivali deneyimi metal müziği punk ve hardcore gibi alevli kıvılcımlı diğer kardeş akımlarla iç içe bu kadar tutkuyla harmanlamıştır? Nazarımızda Dünya’nın en büyük metal-punk-hardcore festivali ünvanını alan ve tüm kanı kaynamış metalcilerin hayallerini süsleyen Hellfest organizatörleri 2024 line-up’ını gururla yayınladı. 27-30 Haziran 2024 tarihlerinde 4 gün boyunca cehennem deneyimi sunan festivalin halihazırda biletleri tükenmiş durumda. İpucu: Festivale gitmek isteyenler bir yıl önceden hazırlanmalı ve biletini almak için www.hellfest.fr sitesini düzenli olarak takip etmeli. Bu sene kısmet olursa, biz yine her zamanki gibi, orada olacağız. Ekte paylaştığımız postere ağız akıtanlar, sizlere sesleniyoruz:
“ULE AZICIK EZİN ŞU PARACIKLARINIZI!!! Barlara pavyonlara gidip paraları harcayacağınıza, konserlere festivallere gidin, ruhunuzu besleyin sizi gobeller…”
.
Hellfest Notlarımız, şahane fotoğraflar, rock’n’roll hikayeleri; DeliKasap Dergi 20. Yıl Özel Koleksiyon Baskısında! Edinmek için:
Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın