Invincible Shield Lansman Partisi, Hem de Paris’te! #JudasPriest

Paris’te serin bir akşamüstü. 5. Metro hattının Bastille durağına doğru ilerliyoruz. Neden mi? Metalcilerin her neslinin gönlünde taht kurmuş Judas Priest’ın yeni albümünün lansman partisi için tabii ki.

Öncelikle, Judas Priest’a bir kucak dolusu sevgi ve saygı iletmemiz lazım. 1974’te çıkardıkları ilk albümün üzerinden geçen şaka maka yarım asır. Ekibimiz bunca yıla rağmen asla kalitelerinden, mükemmel rifflerden, güçlü ritimlerden ve tiz çığlıklardan vazgeçmemiş. Albümü dinleyiniz derim.

Şimdi gelelim sanatın büyük başkentlerinden Paris’te böyle efsanevi olayların nasıl kutlandığına. Öncelikle Bastille’de bulunan metal barı Dr. Feelgood Rocket’ten bahsedebilirim. Keyifli dekorlarıyla, güzel müzikle ve menüsüyle kısa sürede kalbinizi kazanacak bir mekân.

2019’da açılmış olan bu mekân türlü türlü etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Kostümlü partiler, gotik, glam rock, 80ler, özel gün kutlamaları ve benzeri bir sürü temayla her zaman renkli bir yer olduğu kesin. Kitlesi de her yaştan, her stile sahip bir sürü renkli tip. İngilizceleri de genelde zehir gibi olduğu için güvenle gidip eğlenilebilecek bir yer. Ancak ufak bir uyarı yapayım, geç saatlere kadar kalmak ve tüm paranızı kokteyllere yatırmak barın ortamına kapılınca akıllıca bir fikir gibi görünebiliyor.

20:00 de başlayıp sabahlara kadar süren keyifli Judas Priest organizasyonun özelinde tatlılar tatlısı ekip Judas Priest’ın yeni albümü için ise gerçekten mükemmel hazırlıklar yapmıştı. Tüm camlar ve bira altlıkları albüm kapağıyla süslenmişti, içeride gümbür gümbür yeni albüm çalıyordu ve her ekranda farklı bir Judas Priest ikonu görülüyordu.

Haftanın yorucu günlerine iyi gelecek ve introsundaki bateri ritmini her yudumda hissettiren bir Pain Killer kokteyli bile yapmışlardı. Ayrıca çok keyifli bir çekiliş de yapıldı.

Ne kadar bira o kadar bilet politikasından dolayı muhabirimiz öğrenci bütçesiyle ‘katılmak yeterdi’ ödülüne layık görülerek çekilişi sonlandırdı.

Buradan benzer etkinliklerle veya barın ortamı ile ilgili bilgi almak isteyenlere barın facebook’unun linkini bırakıyoruz:

https://www.facebook.com/drfeelgoodrocket/

Judas Priest’a da Türkiye’den ve Paris’ten sevgiler. 8 Nisan’da Paris’e ve 24 Temmuz’da İstanbul’a bekliyoruz. Sizi seviyoruz kıymetli Judas dayılar!

Metal’le kalın.

Kaynak: https://annuaire-entreprises.data.gouv.fr/entreprise/dr-feelgood-rocket-853927465

 

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın