Moribund Oblivion basçısı da Bahadır Uludağlar’a ateş püskürdü: “Gelen paraları kendi cebine atmış”

Türkiye’nin önde gelen Black Metal gruplarından Moribund Oblivion cephesinde ikinci bir ayrılık daha yaşandı. Grubun uzun süredir bas gitaristliğini yapan Serdal Semen de solist ve kurucu üye Bahadır Uludağlar’a ateş püskürerek grubu terk etti. Daha önce grubun davulcusu Fatih Kanık grubu benzer gerekçelerle terk etmişti. İşte Semen’in zehir zemberek açıklamaları:
“Sevgili arkadaşlar, Moribund Oblivion ile yolumu ayırdım. Nedeni ise Bahadır Uludağlar’ın yıllardır bizim arkamızdan çevirdiği işleri öğrenmiş olmam ve bazı durumlar son nokta oldu benim için. Bizim yıllardır her şeyden gruptan da önce aile bağımız vardı. En kötü gününde her zaman ben ve ailem yanında oldu. Hiçbir zaman yalnız bırakmadım ama ego ve nankörlük başka bir şeymiş. Kendi çıkarı için kardeşim dediği adamı bile satabiliyorsa benim için her şey bitmiştir. Yıllardır grubun bütün masraflarını cebimizden karşıladığımız doğrudur. Grubun benim tarafıma hiçbir maddi faydası olmayıp, aksine benim faydam olmuştur. Ama gördüm ki konserlerimize ödenen ücretler varmış ve gelen parayı kendi cebine atmış. Hiçbir açıklama yapmadan. Bu zaten başlı başına bir suç. Ve en son beklediğim kişinin bunu yapması ayrıca büyük bir ayıp. Ayrıca onu eleştiren herkese “Onlar zaten benim düşmanım” demesi başka bir saçmalık.”
Geçtiğimiz yıl grubun davulcusu Fatih Kanık da benzer gerekçelerle gruptan ayrılmıştı. Kanık da kişisel sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:
“Bugünden itibaren Moribund Oblivion ile yolumu ayırdım. Nedeni ise Bahadır Uludağlar’ın yıllardır organizasyonlardan ödeme alıp bize almadığını söylemesi, yıllardır türlü fedakârlıklarla yapmış olduğumuz masraflarımızı ve paralarımızı çalmasıdır.”
TÜRKİYE’NİN İLK DİJİTAL MECMUASI & SON BASILI ROCK METAL DERGİSİ
DELİKASAP 666+2 KOLEKSİYON SAYISI ÇIKTI, SİPARİŞ İÇİN HEMEN TIKLA:
Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın