kızzz

“Şaşıran Adam” Binali Yıldırım’ın heavy metalci ile ilk teması sorunsuz geçti

Politik arenaya ilk çıktığında gençliğinde üniversite seçimi konusundaki “derinlemesine kafa karışıklığı”nı kameralara anlattığında çoğu insan bir anlam verememişti. Öyle ya, “çimlerde oturup kitap okuyan” gençlere hayretle apışıp kalan, “sevgilisiyle yan yana oturup sohbet eden” öğrencilerin gayet doğal bu görüntüsüne “bi baktım anadın mı, böyle farklı bir dünya” diyerek şaşkınlıklara gark olan, “hoş bir mimariye sahip olması” dışında pek bir acaipliği olmayan bir okulu ve öğrencilerini sanki uzaylı gören Türk gibi “Değişik değişik binalar, surlarla murlarla çevrilmiş alanlar, saçlı sakallı talebeler” diye panikle tarifleyen, “bahçede ders çalışmak ya da havadan sudan bahsetmek” gibi gayet sıradan bir vaziyette takılan gençleri ise sanki “ulu orta orgy yapan şamanlar” ile karşılaşmış gibi “yahu okulun bahçesinde gençler kızlı, erkekli oturuyor. Ben çok şaşırdım. Burada yoldan çıkarım ben” diye yorumlayan Binali Yıldırım, yine zor bir sınavdan geçti.

Seçim gezileri esnasında bu defa karşısına çıkan “tanımlanamayan uçan obje” bir heavy metalci idi.

Binali, heavy metalci karşısında ne yapacağını ilk önce bilemedi. Danışmanları ile göz göze geldi.

“O da normal bir insan, korkmana çekinmene gerek yok” güvencesini alınca rahatladı ve tekinsiz bulmasına ve hayretler içinde kalmasına rağmen büyük bir cesaretle elini uzattı…

“Şaşıran Adam” Binali Yıldırım’ın heavy metalci ile ilk teması sorunsuz geçti.

SON DAKİKA: Heavy metalcinin ayağa kalkmadığı ve yüzünde müstehzi bir ifade takındığı için soruşturmaya uğrayıp uğramadığı belirsizliğini koruyor. Gencin son sözünün “Slayeerr” olması ise infiale yol açtı. Uzmanlar, sözcüğün Türk Ceza Kanunu’na göre suç fiili teşkil edip etmediğini harıl harıl araştırıyor.

Binali Yıldırım’ın ise başbakanlık ofisinde danışmanlarına “Kız mıydı erkek miydi o yav” diyerek dert yandığı ve hala şaşkınlığını gizleyemediği öğrenildi.

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın