SEKTÖRÜN TECRÜBELİ İSMİ MAZHAR ALANSON’U YALANLADI: “O ŞARKIYI KABE İÇİN DEĞİL, TARKAN İÇİN YAZDI”

Bir dönem Tarkan, Hadise ve daha pek çok şarkıcının starlaşma serüveninde büyük rol oynayan, müzik sektörünün önemli isimlerinden avukat Süheyl Atay da Mazhar Alanson’a tepki gösterdi: “Yandım Yandım şarkısı Kabe için, Medine’de falan yazılmadı” diyerek olayın gerçekliğini DeliKasap Dergi’ye anlattı:

Bir gün Tarkan’ı Mazhar Alanson arıyor ve Tarkan için bir şarkı yaptığını söylüyor. Yandım Yandım’ı Tarkan’a dinlettiğinde Tarkan çok beğeniyor. Alanson, Tarkan’a ‘Tamamen seni düşünerek, senin için yaptım bunu’ diyor. Tabi Tarkan şunu özellikle vurguluyor, ‘Sadece ben okuyacağım değil mi, başkası değil…’ Mazhar Alanson ‘kesinlikle başkası okumayacak’ diyor ancak birkaç yıl geçtikten sonra Tarkan şarkıyı patlattığı için işin popülaritesi sebebiyle sözünü tutmayıp kendi de Yandım Yandım’ı okuyor. Ve aradan bunca yıl geçtikten sonra da Kabe, Medine muhabbetleri biraz tuhaf kaçıyor.”

Süheyl Atay’a “Mazhar Alanson’un AKP iktidarına şirin görünmek için bu tip davranışlar ve ucuz numaralar sergilediği muhakkak. DeliKasap Dergi olarak, Hani başkaları adına utanmak diye bir şey var ya, Mazhar Alanson’un bu davranışlarından biz yerin dibine giriyoruz ama artık yeter” dediğimizde ise Mazhar Alanson’un bugün geldiği noktaya ve duruşuna duyduğu öfkeyi hiç saklamayan Süheyl Atay sözlerine söyle devam etti:

“MFÖ’den grup arkadaşı Özkan Uğur’un ağır hastalık döneminde ve riskli geçen sağlık sürecinde Özkan Uğur hayat savaşı verirken Mazhar Alanson’un kendisini hastanede bir kez bile ziyaret etmediği halde instagram’dan sırf kendi şahsi konseri için ‘Özkan abinizin selamı var’ diye samimiyetsiz paylaşımlar yapması midemi bulandırıyor.”

 

DELİKASAP 666+2. BASILI KOLEKSİYON SAYISI ÇIKTI, EDİNMEK İÇİN:

DeliKasap | 666+2 | 20. Yıl Özel Sayı

 

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın