Manowar Nusret’te: “Türk eti hepsinden güzel!”

Dünyanın en gürültülü heavy metal grubu Manowar, “sessiz sedasız” Türkiye’ye giriş yaptı. Tabii ki bu, fırtına öncesinin sessizliği. Zira efsane grubu ülkemize konuk eden organizatörler Onur Şişman ve Ece Yörük’ün bizlere aktardığına göre, Manowar 4 tır malzeme ile İstanbullu metalseverlere unutulmayacak bir gece yaşatmak üzere hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor.

Bu akşam itibariyle 2000 civarında ekipmandan oluşan sahne kurulumu için çalışmalarına başlayan grubun, Türk metal fanlarına sağlam bir performans gösterebilmek için yaşayan efsane olmanın hakkını bir kez daha vereceği aşikâr.

Acaba, sahnede devleşen performansları öncesinde bedenen güçlü olabilmek için grubun özel bir beslenme programı var mı diye merak edip organizatör arkadaşlarımıza Manowar’ın İstanbul günlüğünü merakla soruyoruz. Tabii ki roman kahramanı Kimmeryalı Conan’ı çağrıştıran imajlarına en uygun diyet ile Manowar merakımızı gideriyor: “LÖP ET VE ŞARAP!”

Metalin kralları, İstanbul’a adım atar atmaz soluğu Etiler’deki “Et Kralı” Nusret adlı restoranda aldılar.

Özellikle Joey DeMaio’nun hayatında tanıştığı en centilmen erkeklerden biri olduğunu vurgulayan ve grubun İstanbul konserinin gerçekleşmesinde Onur Şişman ile büyük pay sahibi Ece Yörük heyecanını gizlemiyor:

“Hakikaten de Manowar’ın İstanbul’u çok sevdiği besbelli. Tüm grup elemanları şu anda Türkiye’de olmaktan dolayı çok mutlular. Hep birlikte İstanbul’un tadını çıkarıyorlar. Türk yemekleri ve Türk şaraplarına bayıldılar.”

Manowar elemanlarının Türk etine bayıldığı ve özellikle DeMaio’nun, mutfağımızın hakkını verdiği ise şu cümlelerle ispatlandı:

“Türkiye’deki etler, Arjantin gibi steakhouse’larıyla meşhur ülkelerden bile kat kat lezzetli!”

Biz de “DeliKasap” olarak gruba notumuzu iletiyoruz:

“AFİYET ŞEKER, LÖP LÖP KAS OLSUN!”

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın