SAVULUN MEL’UNLAR! Allah-sız Katık-sız Taviz-siz Thrash Metal’in Sahabeleri Vio-lence dönüyor

Delişmen-dehşetengiz vokalleri, cangırtöz-dolgulu bas gitar partisyonları, köftehor-namussuz geri vokalleri, serbest gezen hayvan eti yemiş gitar riffleri ve cenabet-tokatsal davul ataklarıyla thrash metale belki big-four kadar popülarite katmayan ve fakat tavizsiz metalcilerde çıkardığı üç muazzam albümle KULAK KANIRTICI bir etkide bulunmuş hor hor köftesi tadında puslu melodi manyakları Vio-lence, 30 seneden sonra kasabaya geri dönüyor!

Önce; destur diyerek 90’lı yıllar başı metal ortamı ve Vio-lence halet-i ruhiyesine bir göz atalım:

2019 yılında 15 yıl aradan sonra ilk defa canlı konserler için yeniden bir araya gelen ve pandemi sonrasında bu kez de 30 sene sonra ilk defa albüm basmaya niyetlenen San Fransiskolu baba-thrasherlar belki biraz etlenmiş, saç köklerinden de biraz kıl yitirmiş olabilirler.

VE FAKAT HÂLÂ HAYVANSI ENERJİYE SAHİPLER!

Gelin, kuduruk sesli vokalist Sean Killian’a kulak verelim:

“Yeni albümümüz 1988’de yayınladığımız Eternal Nightmare, 1990’da yayınladığımız Oppressing The Masses ve 93 demomuz Nothing To Gain’in bir harmanı gibi olacak adeta; hızlı ve ağır!

İçinden MACHINE HEAD ve Robb Flynn gibi bir Groove Metal efsanesini yumurtlamış bu efso-grubun yeni albümüne heyecan duymayacak olanlara seslenmek istiyoruz:

OCAK DIŞISINIZ!!!

DELİKASAP 666+2. SAYISINI YAYINLADI. SİPARİŞ İÇİN:

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın