Suicidal’a “Slayer Tokmakçısı” aşısı tuttu

Punk’tan metal’e, speed’ten hardcore’a türler arası fink atan ve kendine has bir punky-metal soundunu, “delişmen Suicidal” tadını müzikseverlere hediye eden can adam Mike Muir ve dadaşlarının evlâdiyelik grubu Suicidal Tendencies’e yapılan “tokmakçı” Dave Lombardo aşısı tuttu, grubun müzikal enerjisi doruğa çıktı.

Slayer grubunda yıllarca tokmak sallayan ve adı adeta Slayer ile özdeşleşmiş Dave Lombardo’nun aslında Slayer tipi “Kanlı-Leş-Metal”den ziyade DRI, Suicidal Tendencies ve Exploited gibi punk/thrash ekollerine daha aşina olduğu biliniyor.

Dolayısıyla yıllarca Slayer’ın “ekmeğini yese bile” ve hatta şu anda Suicidal’da daha az ekmek parası kazansa bile Lombardo’nun huzuru ST’de yakaladığını söylemek mümkün.

Tezimizi Suicidal Tendencies’in son single’larına odaklanarak güçlendirebiliriz; Living For Life’taki sinerjiden bahsediyorum.

ST’nin yayınladığı video klipleri “Living For Life”ta da gözlemlenebileceği gibi, harikulade bir uyum yakalandığı muhakkaktır.

Ezcümle; Suicidal’a “Slayer Tokmakçısı” aşısı tutmuştur.

Editorial Use only Mandatory Credit: Photo by Rob Monk/Future/REX/Shutterstock (5085098a) London United Kingdom - September 7: Portrait Of Cuban-american Drummer Dave Lombardo Photographed Before A Live Performance With Hard Rock Group Philm At Camden Underworld In London On September 7 2014. Lombardo Is Best Known As A Founding Member Of Thrash Metal Group Slayer Jamie Perkins (Pretty Reckless Drummer) Portrait Shoot, Bristol LONDON, UNITED KINGDOM - SEPTEMBER 7: Portrait of Cuban-American drummer Dave Lombardo photographed before a live performance with hard rock group PHILM at Camden Underworld in London, on September 7, 2014. Lombardo is best known as a founding member of thrash metal group Slayer. (Photo by Rob Monk/Rhythm Magazine)

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın