Tüm o yıldırım-vari riffler için teşekkürler MICHAEL ‘MAJK MOTI’ KUPPER

Metalciler ikiye ayrılır. Metal müziği sokaktan öğrenenler & metal müziğe moda diye bulaşanlar. Bu ikincileri beş yılda bir ortaya çıkar zira yazılmamış bir kural vardır; heavy metal beş yılda bir moda olur. Running Wild ise sokak çocuklarının müziğidir, muhteviyatı trendy fanzinlerde, cicili bicili dergilerde, anlı şanlı web sitelerinde değil, sokaklarda -ya da- engin denizlerdedir.

Ve bu yüzden sokak metalcileri için Running Wild her daim moda, her daim trendy’dir zira heavy metal trend katilidir. İşte bu Running Wild abilerimiz de okyanusların, açık suların ve derin maviliklerin haşarı evlatlarıdır.

Hiç bir sokak çocuğu metal fanı yoktur ki Running Wild’ın bir “Branded And Exiled” albümünü dinlerken kendini korsan olarak düşlemesin;

Hiç bir true metalist yoktur ki Running Wild’ın bir “Under Jolly Roger” albümünü dinlerken güvertede kızıl bayrağı sallamak istemesin;

Gerek “Ready For Boarding” ile dalgalar fora hissiyatına kapılırsın gerekse de “Port Royal” dinlerken şimşek sesini böğründe hissedersin, çünkü yaşam ve ölüm, aşk ve gurur; hepsi Running Wild’ın armonileri arasında gizlidir ve “Death Or Glory” diye fırtınanın ortasında coşkuyla haykırmadan duramazsınız.

İşte Kupper de tüm bu adı geçen albümlerdeki yıldırımvari rifflere imza atan adamdır, selam olsun, yattığı yer incitmesin.

Tüm o yıldırım-vari riffler için, teşekkürler MICHAEL ‘MAJK MOTI’ KUPPER

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın