Ankara’dan İstanbul’a bir rock’n’roll ihracatı: Dr Skull, yıllar sonra sahnede

Doksanlı yılların unutulmaz hardrock gruplarından Dr. Skull Beşiktaş’ta sahne alıyor.

Seksenli yıllarda Ankara’da kurulan ve doksanlı yılların başında peşpeşe 3 albüm yayınlayıp, dağılan Dr.Skull, 25 yıl aradan sonra sahnede. Grubun çıktıklarında sadece kaset formatında yayınlanan 3 albümü; “Wory Zover” (1990), “Rools 4 Fools” (1992) ve “Hershey Yolunda” (1994) albümleri Hammer Müzik tarafından ilk kez CD ve LP formatlarında piyasaya sürülüyor.

%100 Metal katkısıyla düzenlenen bu albümlerin lansman gecesinde Dr.Skull üyeleri Dr.Razor performansı içinde kısım kısım sahne alacak. Sınırlı sayıda basılan bu albümlerin CD ve plak formatları ilk defa 24 Ocak Perşembe akşamı IF Beşiktaş’ta satışa sunulacak.

24 Ocak Perşembe akşamı Dr.Skull albümleri lansman gecesinde etkinlik boyu bu konsere özel adının başına “Dr.” ünvanı ekleyen Razor sahnede olacak. Razor, yıllardır Taksim Dorock’ta çalan bir grup. Aynı zamanda Dr.Skull’dan onaylı tek Dr.Skull cover grubu. Grup sahnede sadece Dr.Skull şarkıları çalacak ve grubun üç albümünde yer almış 5 Dr.Skull üyesi; Baştepe, Ersöz, Alper, Mustafa ve Serdar bazen solo, bazen beraber şekilde Dr.Razor’a eşlik edecekler. Konser sonrası Dr.Skull üyeleri, CD ve plaklarını imzalayacaklar.

DR. RAZOR FEAT. BAŞTEPE, ERSÖZ, ALPER, MUSTAFA & SERDAR (DR. SKULL)
24 OCAK 2019 PERŞEMBE
IF PERFORMANCE HALL BEŞİKTAŞ
KAPI AÇILIŞ: 20.00
KONSER: 21:30

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın