Black Metal’in “Sanatçıları” Behemoth, 23 Şubat’ta İstanbul’da, özel röportajımız Deli TV’de

Heavy Metal’in en “radikal” türlerinden Black Metal, şimdiye kadar rock dünyasında hep karikatürize bir algıyla biraz da küçümsenerek hor görülmüş ancak her geçen yıl kitlesini artırmış ve neredeyse heavy metal türü içerisinde “ana akım” bir janr haline gelmiştir. İşte Polonya’nın öz evlatları, Behemoth da Black Metal’in “sanatsal” yönünü geliştiren, birbirinden efsanevi albümleri müzikseverlere armağan eden, sıra dışı bir Black Metal grubu. Grup ile daha önce birçok kere yollarımız kesişmişti ve şimdi yine buluşacağız! Zira Black Metal’in şanlı grubu Behemoth, 23 Şubat’ta Volkswagen Arena’ya geliyor. Ön grup ise İstanbullu Black-Thrasherlar Persecutory olarak belirlendi.

Delikasap olarak Black Metal hayranlarına bir sürpriz yaparak, hem grubu hiç tanımayanlar için, hem de eski Behemoth’severlere bir nostalji yaşatmak ve konsere ısıtmak adına, yıllar önce grupla kuliste yaptığımız özel röportajı ve İstanbul konserinden bazı görüntüleri altyazılı şekilde sizlere sunuyoruz…

Röportajı yapan zât-ı muhterem, Tıp Dünyası ve Heavy Metal aleminin yakından tanıdığı “Deli Doktor” lakaplı çılgın bilim insanı Atilla Görk olup, kameraman Sevinç Torlak, yönetmen Atlantisten Gelen Adam (Murat Arda), söyleşi organizasyonu ise bir Adil Akbay etkinliği olarak yerli metal tarihimize mıhlanmıştır. Cevher Bilger ise video uygulaması ile mevzuyu tamamlamıştır, konserde görüşmek üzere!

 

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın