Davulcunun Doğum Günü Partisi Bir Başka Olur

Elinde “Air Guitar”ın var mı? GİDELİM ÖYLEYSE!

Alpay Şalt İstanbul’da ilk kez yapılacak olan Air Guitar yarışması için videoları kabul etmeye başladı. Ödüllü Air Guitar yarışmasına katılmak için yatay formatta en fazla 90 saniyelik bir görüntü çekmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz bir şarkının her hangi bir bölümü üzerine yapacağınız yaratıcı şovu bir filtre, yazı veya dijital efekt eklentisi olmadan kaydederek [email protected] adresine göndererek yarışmaya katılabilirsiniz.

Ülkemizin kalender davulcularından Alpay Şalt’ın her yıl farklı bir içerikle düzenlediği “Davulcunun Doğum Günü Konseri”ne bu yıl şehr-i İstanbul’da ilk kez yapılacak olan Air Guitar yarışması eklendi. Etkinlik 8 Kasım’da IF Beşiktaş’ta Covid19 tedbirleri gereği sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla yapılacak. Bu sebeple toplanan videolardan ön elemeyi geçen yarışmacıların performansları jüri üyelerine ekrandan gösterilecek. Jürinin seçimiyle ilk üçe giren yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek.

Alpay Şalt ikiye bölünecek olan IF Beşiktaş’ın büyük sahnesinin bir tarafında müzisyen dostlarına davuluyla eşlik ederken diğer tarafında Aptülika’nın sunacağı “ Görme Biçimleri” sohbetine konuk olarak çok bilinmeyen çizerlik yönünü dev led ekrandaki görseller eşliğinde izleyiciler ile paylaşacak.

DeliKasap Dergi olarak Alpay abimize şimdiden “HAPPY BIRTHDAY” diyor, sizleri sakin başlayan ama aşırı eğlenceli seyreden bu enfes davul solosuyla baş başa bırakıyoruz!

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın