Gothic Metal grubu Moonspell’den Fikret Orman’a eleştiri: “Açgözlü yöneticiler kulüpleri bitirdi”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nin devrik başkanı Fikret Orman’a eleştiriler artık ülke sınırlarını dahi aştı. Eski kulüp yöneticisi Fikret Orman’a “İllallah” diyen isimler kervanına bu defa dünyaca ünlü heavy metal grubu Moonspell vokalisti Fernando Ribeiro katıldı. DeliKasap.org yazarı Kemal Ilıkkan’ın gerçekleştirdiği özel röportajda, Ilıkkan’ın “Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş kariyeri kulüp başkanı tarafından sona erdirildi. DeliKasap aracılığıyla Fikret Orman’a bir mesaj iletmek ister misiniz?” sorusuna “Kulüpleri bitme noktasına getirenler hep açgözlü yöneticiler olmuştur” diyen Ribeiro şu sözleriyle Ricardo Quaresma’ya destek çıktı:

“Türkiye’de futbol tutku dolu bu yüzden o konuya pek girmek istemiyorum. Quaresma her zaman büyük topçuydu ve öyle de kalacak. Porto’da ve Portekiz Milli Takımı’nda oynarken beni çok sevindirmişliği vardır. Geri kalanı işin çirkin tarafı… Onu trivelalarıyla ve futboluyla hatırlamayı tercih ederim. Kariyeri boyunca açgözlü yöneticiler tarafından lekelenmek istendi. Kulüpleri yok eden işte bu tip insanlar, asla futbolcular değil!!!”

Röportajın tamamını okumak için:

http://www.delikasap.org/2019/11/10/istanbul-konseri-oncesinde-moonspell-ile-ozel-roportaj-pentagram-ile-verecegimiz-konserin-iptaline-cok-uzulmustum/

ŞAMPİYON DERGİ ÖZEL SAYISI ÇIKTI:

https://www.delikasap.org/2021/05/16/sampiyon-dergi-ilk-sayisi-cikti/

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın