Eril Metal’in emsalsiz kralları Manowar son kez İstanbul’da; KILIÇLAR HAVAYA

Saygı duyulacak bir kariyer Manowar’ınki…

Dile kolay; tam 40 yıldır yollarda yaşıyor, kolonları patlatıyor ve adam kesiyorlar! Latife bir yana, Heavy-Eril-Metal tarihinin en büyük gruplarından Manowar, The Final Battle turnesi kapsamında İstanbul’da…

20 Temmuz gecesi KüçükÇiftlik Park’ta gerçek bir oldschool metal şöleni metal fanlarını bekliyor.

Grup, kariyerlerinin son İstanbul konserlerini, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla sergileyecek.

Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla gerçekleşecek etkinlik, adını heavy metal tarihinin zirvesine yazdıran Manowar’ın kariyerini de zirvede bırakmasına tekabül edecek.

Konserle ilgili olarak grubun beyni Joey DeMaio ise şöyle konuştu:

“Manowar’ın Türk hayranları yıllar boyunca tutkularını ve bağlılıklarını tüm dünyaya gösterdiler; Manowar olarak bundan onur duyuyoruz. Türkiye’deki en güçlü metal hayranları olan Manowar hayranlarıyla paylaşacağımız bu unutulmaz metal deneyimini iple çekiyoruz!”

1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş bir dolu şarkısıyla metal denince ilk akla gelen gruplardan biri olan Manowar; Eric Adams’ın benzersiz çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. Daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan grubun bu konserini özel kılan en önemli konuysa, grubun sadece en büyük hit’lerinden oluşacak bir setlist’le sahne alacak olması.

Binlerce insanın hep bir ağızdan söyleyeceği metalik Manowar şarkılarına ülkemiz topraklarında son kez tanık olmak ve Metalin Kralları ile birlikte haykırmak için 20 Temmuz gecesini bir heavy metal şölenine çevirecek bu gece hakikaten unutulmaz saatler vaat ediyor. E o zaman ne diyoruz:

Eril Metal’in emsalsiz kralları Manowar son kez İstanbul’da; “KILIÇLAR HAVAYA” diyoruz!

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın