FAŞİST TED NUGENT’İ COVID ÇARPTI, METAL YILDIZLARI BELA OKUDU

Donald Trump ve “MAGA” kafasının (Make America Great Again) rock sektöründeki en büyük destekçisi olan ve daha önce “Kovid-19 yok ki olm!”, “Başka her türlü sebepten ölen kişilerin ölüm belgesine COVID yazıyorlar”, “COVID bir düzenbazlık salgınıdır. Gerçek bir salgın değildir aşıları da gerçek değildir” gibi Redneck aklının en yaratıcı sözlerini dile getiren Ted Nugent şimdi de “COVID oldum geberiyorum lan!” diye böğüre böğüre ağlamakta.

Pazartesi günü Facebook kanalından canlı yayın yapan ultra-Trump’çi Nugent, “Son on gündür grip benzeri semptomlarım vardı giderek kötüleşti öyle ki ölüyorum diye düşündüm. Bugün öğrendim ki şu Çin bokuna kapılmışım. Testim pozitif çıktı çektiğim acıyı anlatamam kelimenin tam manasıyla yataktan sürünerek çıkıyorum” diye zırladı. Aklı başına gelmiş olacak ki evde ve karantinada olduğunu da dile getiren eski çocuk tacizcisi kısa süre önce “COVID-19 deniliyor çünkü 18 tane daha COVID var” gibisinden alkol ve redneck kafanın birleşimi acayip sözler sarf ederek yine gündeme gelmişti.

ESKİ TRUMP’ÇI DEE LAFINI ESİRGEMEDİ
Nugent’i sosyal medya üzerinden tokatlayan ilk isim ise eski Trump’çı Twisted Sister’in vokalisti Dee Snider oldu. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “İstemediği, reddettiği şeyler başına gelen istemezci koca ağızlılara 0 sempatim var.

Dee daha bir iki gün önce yine başka bir faşist olan Jon Schaffer’a da şu şekilde ayar vermişti:

https://www.delikasap.org/2021/04/20/twisted-sister-efsanesi-dee-snider-jon-schaffere-gammazci-pust-muamelesi-cekti/

Ted efendi COVID’e saçmalık derken insanlar bunun yüzünden acı çekip öldü” diyen ve “Döndü dolaştı Ted’in .ötüne girdi” diye öfkesini dile getiren Snider’in aksine ailesi akademisyen olan Testament’in dev gitaristi Alex Skolnick ise zeka dolu basit bir görselle durumu anlatmayı tercih etti.

SKLONICK DURUMU İŞTE BÖYLE ÖZETLEDİ

Alex Skolnick, Twitter üzerinden önce Ted’in pandemiyle dalga geçen bir haberini koyarak “Nasıl başlamıştı” dedi ve altına Ted’in son açıklamalarını koyarak “Şimdi nasıl gidiyor” ifadesini kullandı.

Thrash efsanesinin ardından bir başka glam metal efsanesi L.A. Guns’in kurucusu Tracii Guns da “Açık olmak gerekirse Ted hastalandığı için üzgünüm ve eşit şekilde bilime güvenme öngörüsüne sahip olmadığı için de üzgünüm. Çığırtkan ve hatalı olmak ölmeye değer mi e be gerizekalı?” diye ders verdi.

Skid Row’un yırtıcı sesli vokalisti Sebastian Bach (neden hiç normal isimleri olmaz bunların) ise twitter adresinden mevzuya dalarak “Asya nefreti sergileyenlere sıfır sempati! Nefretini kusmak istersen hemen nefretle karşılaşırsın. Sıkıntı yok biladellll!

Z kelimesini (siyahiler için kullanılan aşağılayıcı ifade kastedilmekte) kullanan tanıştığım herkese 0 sempati! Bunun gibi müzisyenler varsa da Dee ve benim gibi asla bunu kabul etmeyen insanlar da var. Üstelik onlardan daha büyüğüz” ifadelerine paylaşımında yer verdi. (DeliKasap Haber Ajansı/Emre Doğulu)

Sebastian Bach Ted’e çok öfkeli

ROCK ‘N’ ROLL KÜLTÜRÜNÜN YEGANE MECMUASI DELİKASAP 666+2. SAYI ÇIKTI

Dergimize abone olmak, eski ve yeni sayılarımızı edinmek ya da kapaklarımızı övmek için dükkanımıza buyrun:

https://www.delikasap.org/urun/abonelik/
Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın