D4C4202C 4D0F 4B6D 8868 63B7D03CB08B

Gotik, Dark Wave, Synthpop; bunlar çikolata markası değil! Ash Code ve Dunkelsucht geliyor…

Yurdumuzun saygıdeğer kurumlarından Kara Balo organizasyonu ile sıradışı müzikal janrları deneyimleme şansına sahip olacağız sevgili müzikofiller… 13 Mart Cuma akşamı İstanbul’da sahne alacak olan İtalyan Ash Code ile İsviçreli Dunkelsucht The Wall Saloon’da hepimizi efsunlayacak…

13. Cuma Performansı

Dark wave müziğin önemli temsilcisi Ash Code vokalde Alessandro Belluccio, klavyede Claudia Nottebella, bas gitarda Adriano Belluccio’dan oluşuyor. 2014 yılında Napoli’de kurulan grup, müziğinde post-punk, synthpop ve EBM tarzlarından oluşan tınılar barındırıyor. Kurulduğu günden beri 3 stüdyo albümü ve 4 EP yayınlayan Ash Code; Gang of Four, New Model Army Clan of Xymox, Minuit Machine ve Sixth June gibi türünün önde gelen isimleriyle sahneyi paylaştı, ortak çalışmalar yaptı. Ayrıca Wave-Gotik-Treffen, Entremuralhas, Nocturnal Culture Night, Amphi, M’era Luna , Castle Party gibi büyük Dark/Goth festivallerde çaldı. Alternatif müzik piyasasının yakından takip ettiği Ash Code, İstanbullu müzikseverler için özel önem taşıyor.

Duygusal ve keskin

İsviçreli elektronik müzik projesi Dunkelsuchtiseindustrial, EBM ve synthpop tarzlarındaki duygusal melodilerle dolu müzikleriyle sıkı bir hayran kitlesine sahip. Duygusal melodileri sert ve keskin ritimlerle şekillendiren Dunkelsucht, bağımlılık yaratan tınıları ile dinleyicilerini karanlık ve hülyalı bir yolculuğa davet ediyor.

Kara Balo organizasyonuyla The Wall Salon sahnesinde Gamze Koba (Darkwave / EBM) ve DJ Spectre (Darkwave / Dark Electro) geceyi ateşleyecek DJ’ler olacak.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZRD29/TURKIYE/tr

ASH CODE

https://www.youtube.com/channel/UC4HP4lxPZuG11NnJXyynPpw

https://www.instagram.com/ash_code/

https://ashcode.bandcamp.com/

DUNKELSUCHT

https://www.instagram.com/dunkelsucht/

https://dunkelsucht.bandcamp.com/

KARA BALO

https://vimeo.com/user60534193

https://www.instagram.com/kara_balo/

https://www.facebook.com/karabalo/

www.karabalo.org

DeliKasap 19. Yıl Özel Sayısı’nı ön sipariş vermek için:

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın