kilicdar basgan

HEAVY METALCİLERDEN KILIÇDAROĞLU’NA TAM DESTEK

Türkiye’de heavy metal, hard rock, punk, blues ve klasik rock dinleyicileri arasında yapılan, DeliKasap Derginin düzenlediği ve yaklaşık iki bin rocker’ın katıldığı 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim anketinde metalcilerden Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na büyük destek çıktı.

Yapılan ankette oyların Yüzde 63’ünü alan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, rakibi Recep Tayyip Erdoğan’a tur bindirdi. Erdoğan’ın Yüzde 7.1 oy aldığını açıklayan DeliKasap Yayın Yönetmeni Atlantis’ten Gelen Adam, bu oyların çoğunluğunun AKP’li ve MHP’li trollerden geldiğine inandığını açıkladı. “Akli melekeleri yerinde olan bir heavy metalcinin HÜDAPAR, IŞİD, AKP, MHP tipi yapılara sempati duyamayacağını” söyleyen Atlantis’ten Gelen Adam, “Siyasal İslam ve aşırı milliyetçilik ile heavy metal kültürünün asla bağdaşmayacağını, rock müziğin radikal derecede seküler ve çağdaş bir hayat tarzına sahip olduğunu” sözlerine ekledi.

Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek veren rock tutkunları arasında Muharrem İnce’yi destekleyenlerin oy oranının ise Yüzde 28,4 olduğu kaydedildi.

DELİKASAP 666+2. KOLEKSİYON BASKISI ÇIKTI, EDİNMEK İÇİN:

DeliKasap | 666+2 | 20. Yıl Özel Sayı

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın