Iron Maiden, seksenler nostaljili mobil oyununda level atladı

Demir Bakireler mobil oyunlarında da level atladılar. 2016 yılında akıllı telefonlar için yarattıkları “Legacy Of The Beast” mobil oyunu, 2018 yılındaki turnelerinin de adını taşıyor. Üstelik tüm Maiden fanlarına sürprizli yeni oyunlar da download edilmeyi bekliyor…

Iron Maiden menajeri Rod Smallwood, Iron Maiden’ın Avrupa Turu, “Legacy Of The Beast”in buram buram nostalji ve “seksenler” kokan bir setlist ile metalcileri coşturacağını söylüyor.

“Canavarın Mirası konseptli bu turun, hem eğlenceli hem de seksenli yıllar temalı olması hem de ismiyle örtüşen bir içerikte olmasını istedik. Legacy Of The Beast’te Eddie’nin yine ön planda olacağı ve nostaljik bir şov ortaya sermeyi hedefliyoruz. Üstelik Trooper Eddie adını verdiğimiz Iron Maiden mobil-oyunu için bekleyen fanlara müjde vermek isterim…”

Iron Maiden’in farklı projeler üreten yaratıcı ve “işini bilir” bir ekibe sahip olduğu malum. Menajer Rod da coştukça coşuyor:

“Hayranların Trooper Eddie temalı oyunu çok seveceğini” sözlerine ekleyen Smallwood, “konser ve tur ile eşzamanlı bu mobil oyun, Iron Maiden’ın yaratıcı fanları ile grup arasındaki güçlü bağı vurgulayan eğlenceli bir temaya sahip” diyor.

Doğrusu heavy metal dünyasında Iron Maiden kadar işin tüccarlığını geçmişten bugüne beceriyle yıllarca yürütmeyi başarabilen grup sayısı da çok fazla görünmüyor.

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın