Kerry King hergeleliği itliği bıraktı laikliğe bilime sardı

Dünyanın en heavy ve speed ve “etkafa-metal” gruplarından Slayer grubunun alamet-i farikası, külyutmaz Amerikan mücahidi Kerry King’ten YUMUŞAMA SİNYALLERİ!

King, adeta vahşi kapitalizme, gericiliğe ve yobazlığa mesafe koyup, bundan böyle laikliğe bilime ehemmiyet verebileceğinin işaretlerini işte bu fotoğrafla taçlandırdı: İNSANLIĞA VE BİLİME HİZMET!

CERN’deki bilim insanlarıyla buluşan Kerry’nin “Neymiş bu partiküller, Allah parçacığı falan, bana iyice bi anlatın bakayım” dediği ileri sürüldü.

Bununla birlikte, Slayer fanları gönüllerini ferah tutsun;

Zira Heavy Metal aleminde kumarbazlık, itlik, hergelelik, alkol, eroin; her türlü itliğe ve köpekliğe normal koşullarda sahip çıkacakken adeta bir atom mühendisi adeta bir profesör gibi CERN’in Atlas Projesi’ne dahil olan büyük gitaristin her şeyden taviz verebileceği ama kötülüklü şeytanlı heavy metalden asla vazgeçmeyeceği rock’n’roll camiasının ileri gelenlerinin ortak fikri.

İngiltere’nin gururu Brian May’in Astro Fizik dalındaki başarısı, Türkiye’nin medar-ı iftiharı Mete Atatüre’nin bilim dünyasına katkıları derken Heavy Metal dünyasının fizik, bilim, laiklik gibi “ileri” mevzularla ilgisi ve iş birlikleri artarak devam edecek gibi görünüyor.

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın