Dervişan konseri iptal edildi

Son Dakika: Dervişan konseri iptal edildi.
Neden iptal edildiğine dair bir açıklama yapılmadı.

***

Eski haber metni şu şekildeydi:

Efsane progresif rock grubu Dervişan, yeni bir konserle hayranlarını selamlamaya hazırlanıyor. Grup, 4 Nisan Pazartesi günü, saat 21:00’da Fulya Sanat Merkezi / Beşiktaş’ta olacak. Konserde gruba birçok sürpriz sanatçı da eşlik edecek. Bu konser, bir “sosyal sorumluluk projesi” kapsamında da oldukça önemli.
Evinizde ya da iş yerinizde, okumadığınız kitaplarınız mutlaka vardır. Belki sizin ihtiyacınız yok, ama inanın ihtiyacı olan birçok insan var. İşte bu bağlamda okumadığınız kitapları, konser günü gişeye getirerek Dervişan konserine davetiyenizi ücretsiz alabilirsiniz. Evet, ücretsiz ve tamamen “yardım amaçlı” bir konser bu!
Sefa Ulaştır (Davul), İskender Paydaş (Klavye), Levent Baki (Vokal) ve Hami Barutçu’dan (Bass gitar) oluşan grup, en son 26 Kasım 2015’te, Jolly Joker İstanbul’da sahne almıştı.
Konserden görüntüler için:
https://www.youtube.com/watch?v=chSlEbHGfig
Grubun pek sık konser vermediğini, bu tip özel geceler aracılığıyla müzikseverlerle buluşmayı tercih ettiğini ekleyelim. Bizce bu geceyi kaçırmamalı, hatta arkadaşlarınıza da haber vererek topluca gelmelisiniz. Kitapları da unutmayın!

(Mahmut Saral)

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın