Portekiz’den Türkiye’ye heavy metal dopingi: Moonspell Dorock XL’de…

Türkiye’nin malum politik atmosferinden sıtkı sıyrılanlar için stres atma şöleni Portekiz’in metal kralı Moonspell eliyle gerçekleşecek.
Efsanevi modern metal klasikleri Opium, Awake, Ruin & Misery, Ravenclaws ve Full Moon Madness gibi ateşli şarkıları Dorock XL’de canlı icra edecek olan grup, bu şarkıları içeren Irreligious plağının 20. yılını kutluyor…
Şeytanlı, vahşi kurtlu, dolunaylı Metal’in önde gelen isimlerinden
Moonspell’in en önemli şarkılarını içeren Irreligious 1996’da yayınlandı ve Moonspell bu albümün 20. yılını bazı festivaller ve konserlerle kutluyor. Bu kutlamalara İstanbul’u da dahil etme kararı alan grup 20 Kasım Pazar gecesi Dorock XL’de!
Konserde Irreligious albümü haricinde diğer albümlerinden de unutulmaz şarkılar çalacak olan Moonspell, 20 Kasım 2016 Pazar gecesi Dorock XL’i dolduran izleyicilerine ay ışığında şeytan ile raks etme vaadinde bulunuyor…
Sülfür Ensemble seyirciyi ısındıracak
20 Kasım Pazar gecesi Dorock XL’de gerçekleşecek MOONSPELL konserinin İstanbul’dan bir de konuğu var: Sülfür Ensemble
Türkiye’nin köklü gruplarından Radical Noise, Antisilence, UÇK Grind ve Nitro üyelerinden oluşan Sülfür Ensemble Doom Sludge Stoner Metal tarzında müzik yapmakta. Grup bugüne dek biri stüdyo kayıtları biri de konser kayıtlarından oluşan iki EP yayınladı.
MOONSPELL konseri daha önceden Evgeny Grinko, Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.
Konserde kapılar saat 21.00’de açılacak, Sülfür Ensemble 21.30’da, Moonspell de 22.15’te sahne alacak.
Konserin biletleri Biletix, Hammer Müzik (Kadıköy), Mephisto Kitabevi (Taksim ve Beşiktaş şubeleri) ve Dorock XL gişesinde!
Kafa sallamayan konsere gelmesin! (Ya da gelsin ya…)
moo
Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın