ab67616d0000b27344e1cce6970a59fce5dda598

Rock Müziğe Yeni Soluk

Şarkıcı ve besteci Serdar Sağlam, kendine has tarzıyla rock müzik dünyasına ilk single çalışması “Belki” ile giriş yaptı.

Rock müzik son yıllarda pop müzik akımlarının etkisi altına girerek özgün karakterini yitirmeye ve tek tipleşmeye başlamıştı. Serdar Sağlam rock müziğe getirdiği farklı yorumuyla birlikte 12 Haziran’da müzikseverlerin huzuruna çıktı. Şarkıcı ve besteci ilk single çalışması “Belki” ile tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Hard Rock tonların ve gitar cümlelerinin sıklıkla yer aldığı bu çalışma, yeni seslerde rock müzik tadı arayanlar için dikkat çekici olurken, şarkıcının sade ve dingin yorumu ise dengeli bir sound ortaya çıkarıyor.

0 1

Özgün Çalışmalar Gerekli

Sanatçı, uzun yıllardır beste çalışmaları yaptığını ve içinden geçtiğimiz karantina sürecinde bu çalışmalar üzerinde düşünme ve düzenleme fırsatı bulduğunu belirtiyor. Önümüzdeki dönemde bestelerini piyasa kısıtlamalarına takılmadan bağımsız ve kalıpsız bir şekilde rock ruhuna bağlı kalarak yayımlamaya devam etmek istediğini belirten Serdar Sağlam, günümüzde rock müziğin daha fazla özgün yoruma ihtiyacı olduğunu vurguluyor.

Şarkıcının ilk single çalışması olan Belki’yi aşağıdaki müzik platformları üzerinden dinleyebilirsiniz.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=xGp_Kz-VdBk

Spotify: https://open.spotify.com/album/7GQNnPp8BWfVfKj22Qvzz9

DeliKasap 19. Yıl Koleksiyon Sayısı’nı sipariş vermek için;

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın