Rockers Who Defeated Cancer Billy

Testament çekildi, Headbangers’ Weekend çöktü: Festival iptal!

Malesef Türkiye’de kültürel hayat giderek çoraklaşıyor.

Yaşadığımız coğrafyada bizlere biraz olsun “evrensel” zamanlar sunma cengaverliğini gösteren kurumların da ellerinin bağlandığı zamanlar olabiliyor; %100 Metal Fest’çiler gibi…

Testament’in ülkenin hal ve gidişatından duyduğu endişe sonrasında çekilmesiyle iptal olan festivalin organizatörü şu açıklamayı yaptı:

“27 Ağustos 2016 Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşmesi planlanan %100 Metal Fest Headbangers’ Weekend 2016, festivalin headliner’ı Testament’ın ülkemizde gerçekleşen üzücü olaylar sebebiyle festivale katılamayacağını bildirmesinden dolayı iptal edilmiştir.

Bilet alan takipçilerimiz 3 Ağustos 2016 Çarşamba saat 11:00’den itibaren biletlerini bilet aldıkları noktaya iade edebilirler.”

Üzdün bizi Chuck… (Guns ‘n’ Roses tişörtü yakışmış ama)

Paylaş

Similar Posts

One Comment

  1. amına kodumun korkakları ya adam öldürürüz şöyle vahşet böyle kan diye şarkı yapmak kolay. bi darbe girişimi=”ay bize bi şey olur şimdi gitmeyelim ayol”… ya anlamıyorum abi biz bu ülkede yaşıyoruz siz 2 gün durup siktirip gideceksiniz yani yılda 2 tane metal festivali oluyor gidebileceğimiz bu kadar binlerce metalcinin mutluluğuyla oynuyorlar neden acaba o 2 günde sıkıntı çıkar da son iskoç kral olayına döner miyiz diye. daha da albümlerini alırsam götümü siksinler. rise upmış analarına rayzdıklarımın… acaba bunu yaptıktan sonra kendilerine thrashçi diyebiliyorlar mı? acaba bu yaptıklarını kreator yapar mıydı?

Bir yanıt yazın