HEAVY METAL’DEN İSLAMİ CİHAD’A; PUNK’TAN ŞERİATA DÖNEN ROCKERLAR!

Eski zamanlarda alınları secdeye varan, 5 vakit namaz kılan ya da kiliseye havraya giden ancak sonrasında dinden çıkıp da içki, cigara, sevişmek, ağızdan öpüşmek gibi şeytani yollara sapan nice rocker vardır ve bu durum köpeğin insanı ısırması misali pek haber değeri taşımaz.

Ancak tam tersi durumlar, nadir de olsa, rock ‘n’ roll tarihinde kendini göstermiştir ve işte bu durum haber değeri taşır.

Biz de heavy metal, punk, rock ve türevlerinden sapıp, -çok afedersiniz- cenabet gezmeye tövbe eden; gusül abdesti alıp şeriata, Siyasal İslama ve tarikatlara geçiş yapan rockerları yakın plana alalım istedik ve bu minvalde en kafa kesici insanlık dışı din terörizminden en yumuşak liberal islama dek “türlü renkleriyle” bu zatı muhteremleri bir hatırlayalım istedik.

1 NUMARA: Iron Maiden’ın efsanevi ilk vokalisti, şimdilerde İslami Cihat savunucusu: Paul Di’anno!

Tüm zamanların en meşhur heavy metal gruplarından Iron Maiden’ın ilk vokalisti Paul Di’anno’nun zaman içinde bir şeriatçıya dönüştüğünü, hatta “İslam-i Cihad’ı bir terör örgütü olarak görmüyorum” dediğini biliyor muydunuz? Paul Di’anno’yu bir numaralı şeriatçı metalci olarak ilan ediyoruz. Hatta sevdiğimiz tek radikal dinci desek, yeridir! Bir insan hem şeriatçı hem sevimli olabilir mi? Paul öyle işte…

2 NUMARA: Country-rocker Sally Jones!

Bu hanımefendi barışçıl şarkılar yapan bir bluescuyken şerefsiz kocası sayesinde bugün IŞİD destekçisi bir manyağa dönüşmekle kalmayıp baştan aşağı kara çarşafa da büründü! İşte, yukarıda laik zamanlarından bir şarkı ve aşağıda da şimdiki Elhamdülüllah hali!

3 NUMARA: Naif rockçı Cat Stevens! O artık takva sahibi bir dinci!

Sıkı bir hippy, insanların katline ferman veren yukarıdaki formatta bir hacıya dönüşür mü? Vallahi de dönüşür. Nerede “U baybe, it’s a wild world” diyen naif, solcu, hippy müzisyen Cat Stevens, nerede Salman Ruşti’nin katledilmesini savunan çemçük ağızlı Yusuf İslam! Soyadına da bakın hele! Pek afili!

Halbuki o da bir zamanlar evlilik-öncesi sekse ılımlı bakan bir münafik idi. İşte aşağıda cenabet Cat Stevens!

4 NUMARA: Athena’nın cünup Punk’ı Gökhan, kendini aniden Zemzemci Gökhan’a dönderdi!

Hidayete erene kadar kadına kadın, ortama ortam demeyen, “sex & drugs & rock’n’roll” ideolojisinden İZZETİ NEFİS gösterip Allah-u teala ideolojisine kendini dönderen yeni nesil punklardan Athena Gökhan da listemize girmeye hak kazandı.

5 NUMARA: Hain Evlat Weston Cage!

https://www.delikasap.org/2018/10/14/nicolas-cagein-yaramaz-oglu-black-metale-tovbe-etti-ve-dine-dondu/

Tüm bu “kutsal dönek” arkadaşlara “hayırlı, uğurlu olsun, Allah yar ve yardımcıları olsun!” diyerek TEEKBİİİİR ve süphaneke (dinimiz amin) eşliğinde yazımıza son veriyoruz…

DELİKASAP SON SAYI ÖN SİPARİŞTE, EDİNMEK İÇİN:

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın