Mike Patton Johnny Depp’e belaltından vurdu: “.bnenin g.tünde çiftli dildo var!”

Büyük sevgi ve saygı duyduğumuz iki rockn’nroll ruhlu insan; Mike Patton ve Johnny Depp ile Fransa’da aynı sahnede buluşmuştuk… Doğrusu, bu iki güzide sanat erbabı ile aynı ortamda bira içmekten, kafa sallamaktan ve hatta aynı oksijeni solumaktan bile büyük bir keyif alıyorduk.

Rock’n’Roll ve heavy metal müzik dünyasının en usta davulcularından, eski Slayer davulcusu Dave Lombardo’nun Mike Patton gibi Faith No More ile özdeşleşmiş bir isimle birlikte sahne alması heyecan vericiydi.

Hatta Lombardo Patton için şöyle diyordu: “O bir dahi. Onunla icra ettiğim müzik, şimdiye kadar çaldığım en zor müzik.”

Hakikaten de bir super-group olarak oluşturdukları yeni grupları, “Punk-Thrash” tarzı diye nitelendirdikleri Dead Cross sahneye çıktığında adeta nefesimiz kesilmişti.

Lakin Mike, birden durdu ve bizlere dönüp şu tuhaf konuşmayı yaptı:

“Burdan çıkıp Johnny Depp’i izlemeye gideceksiniz değil mi? O .bne neden böyle ıkınarak konuşuyor biliyor musunuz? (Depp’in konuşmasını taklit ediyor) Çünkü g.tüne iki tane dildo sokuyor!”

O anda yüzümüzde oluşan kekremsi ifadeyi anlatamam.

O esnada, seyircilerin bazıları Depp’e yuh çekip Mike’a destek çıkınca ortam bir ara neredeyse “doksanlı yıllar Taksim sahnesi”ne dönmüştü.

Ama biz, Delikasap tayfası olarak, çok sevdiğimiz Mike Patton’a bu belaltı muhabbetini ve pis ağızları hiç yakıştıramadık. Acaba, Alice Cooper ile aynı sahneyi paylaşan ve Hollywood Vampires adlı grubun bir üyesi olarak konserlere çıkan Johnny’yi kıskanıyor olmasın bizim deli?

Ne de olsa artık o da bir oyuncu…

 

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın