“Evliyalar şehri” Bursa’dan Heavy Metal’in “Baba Erenleri” sunar: Suspect; Real Evil!

Aradan geçen 13 yılda ne değişti? Belki her şey… Ama bazı şeyler vardır ki hiç değişmesin isteriz. Heavy Metal’in ruhu mesela; bu öyle bir hastalıktır ki, derinine inen için on yedisinde neyse yetmiş yedisinde de o çılgın metal ruhunu bünyende barındırırsın. Bizim “Baba Erenler” Suspect için yetmiş yediye daha çok var ama artık on yedisinde de değiller. Fark eder mi? Almışlar bünyeye zehri bir kere; değişen tek şey birazcık modernizasyon ve al sana 2020 model Suspect, Real Evil!

“Suspect yeni bir grup mu, aa, bu abiler ne güzel müzik yapıyorlarmış” diyen eyyyy bıyıkları yeni terlemiş gafil! “DESTUR!” de ve aslında taaaaa ilk Suspect albümünde yer almış olan ve ilk olarak 1991 yılında halk ile buluşmuş işbu şarkıya bir hürmet et. Aferin. Babalara hürmet mühim. Suspect bu şarkıyı en son kadrosu ile yeniden ele aldı ve yukarıda izlediğiniz video klibi hazırladı. Prodüksiyonu yapan ekip ise 80’ler Prodüksiyon. İmdi; uslu bir çocuk olduğunuz için size bir kıyak daha yapacağım. “Rock’n’Roll’a hizmet hakka hizmettir” deyip aha bu yazıyı da sizle tekrar paylaşıyorum, okuyun okuyun, çekinmeyin!

https://www.delikasap.org/2020/07/14/yerli-metalin-filizlendigi-memleketten-ciktilar-suspect-30-yasinda/

Adamlara boşuna “Baba Erenler” demedik… 30 Yıllık Metal Emeği! Dile kolay… 30 yıl ulan! Eh; Bursa’dan metal çıkarsa işte böyle çıkar…

Her neyse biraderler ve kızkardeşler;

DeliKasap’a destek olmak isteyenler ise aşağıdaki linkten bize katkı sunmaktan çekinmesinler. Çekinmeyin de memleketin dört bir yanından Heavy Metal’in Baba Erenlerinin, Hard Rock’ın Kibele Analarının, Punk Rock’ın Deli Divanelerinin izlerini sürmeye devam edebilelim. Aşağıdaki link üzerinden DeliKasap’a katkı sunmak isteyen en fakir DeliKasap’çılardan en para babası DeliKasaplara dek geniş skalada CAMİMİZE YARDIM seçenekleri oluşturduk. Ne demiş Rockçı İmam: “NE VERİRSEN ELİNLE O DA GİDER SENİNLE…” (İlla ki bi teravih çıkışında bağırmıştır böyle)

https://www.delikasap.org/urun/abonelik-iki-yillik/

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın